UPM1H680MPD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7399-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-7399-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPM1H680MPD1TD
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPM1H680MPD1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
260 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
415 mA @ 10 kHz
עכבה
200 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C