UPM1V151MPD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-15779-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPM1V151MPD
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPM1V151MPD דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
415 mA @ 120 Hz
עכבה
120 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C