UPM1V151MPD6
מק"ט מוצר של DigiKey
493-15780-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPM1V151MPD6
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPM1V151MPD6 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
475 mA @ 120 Hz
עכבה
120 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C