UPV1H680MGD
מק"ט מוצר של DigiKey
UPV1H680MGD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPV1H680MGD
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UPV1H680MGD דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
עכבה
280 mOhms
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C