UPW1J471MHD3TN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 470 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UPW1J471MHD3TN דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 1.328 A @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 1.77 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | עכבה 59 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.295 אינץ' (7.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.630 אינץ' (16.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 63 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.866 אינץ' (22.00 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 8000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |