UPW1J471MHD3TN
מק"ט מוצר של DigiKey
493-12376-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-12376-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPW1J471MHD3TN
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPW1J471MHD3TN דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
1.328 A @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.77 A @ 100 kHz
עכבה
59 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C