UVK2A100MDD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-12602-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-12602-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UVK2A100MDD1TD
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
UVK2A100MDD1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
70 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
140 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
100 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C