UVY1J330MED1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-12932-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-12932-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UVY1J330MED1TD
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UVY1J330MED1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C