UPS1J330MED1TD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UPS1J330MED1TD דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 37.4 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | עכבה 710 mOhms |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 63 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |