UWR1E100MCL1GB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 2000 שעות ב-85°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UWR1E100MCL1GB דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 27 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 40.5 mA @ 10 kHz |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | גודל / מידה קוטר 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.217 אינץ' (5.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.169 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-85°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |