UWR1E100MCL1GB
מק"ט מוצר של DigiKey
493-17501-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-17501-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-17501-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UWR1E100MCL1GB
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UWR1E100MCL1GB דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
27 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
40.5 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.217‏ אינץ' (5.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C