C80H12BS4ME-07
מק"ט מוצר של DigiKey
563-C80H12BS4ME-07-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C80H12BS4ME-07
תיאור
DC FAN ,80X80X80MM, 12VDC, 203.0
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial (כפול) 12VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎203.0 CFM‎‏ (5.68 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
(dB(A‏80.5‏
סדרה
הספק (Watts)
171.6 W
אריזה
מגש
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים לכל מאוורר
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
14.3A
רוחב
80.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎203.0 CFM‎‏ (5.68 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
לחץ סטטי
6.038‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 1504.0‏)
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C