W40S12BS1P5-57
מק"ט מוצר של DigiKey
563-W40S12BS1P5-57-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W40S12BS1P5-57
תיאור
DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 39.5C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ כדור ‎39.5 CFM‎‏ (1.11 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
72.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
39 W
אריזה
מגש
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 40 מ"מ × גובה 40 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
3.25A
רוחב
28.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
זרימת אוויר
‎39.5 CFM‎‏ (1.11 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פוליפנילן סולפיד (PPS)
לחץ סטטי
6.696‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 1668.0‏)
חומר - להב
פוליפנילן סולפיד (PPS)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C