ST-4ETB202
מק"ט מוצר של DigiKey
563-ST-4ETB202TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
563-ST-4ETB202CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
563-ST-4ETB202DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST-4ETB202
תיאור
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
תיאור מפורט
2 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
ST-4ETB202 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
2 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%