ST-4ETB502
מק"ט מוצר של DigiKey
563-ST-4ETB502TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
563-ST-4ETB502CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
563-ST-4ETB502DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST-4ETB502
תיאור
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
תיאור מפורט
5 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
ST-4ETB502 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
5 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%