NJW4184U3-33B-TE2
מק"ט מוצר של DigiKey
2129-NJW4184U3-33B-TE2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2129-NJW4184U3-33B-TE2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2129-NJW4184U3-33B-TE2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NJW4184U3-33B-TE2
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-89-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NJW4184U3-33B-TE2 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
9 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
40dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-89-3‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V