06025SA-12M-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06025SA-12M-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SA-12M-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎19.8 CFM‎‏ (0.554 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
27.5dB
סדרה
הספק (Watts)
1.2 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎19.8 CFM‎‏ (0.554 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.180‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 44.8‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C