06025SA-12M-EA-D0 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
NMB Technologies Corporation
קיים במלאי: 311
גיליון נתונים
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎19.8 CFM‎‏ (0.554 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
06025SA-12M-EA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06025SA-12M-EA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06025SA-12M-EA-D0
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
רעש
27.5dB
סדרה
הספק (Watts)
1.2 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎19.8 CFM‎‏ (0.554 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.180‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 44.8‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C