MRFE6VP5600HR6
מק"ט מוצר של DigiKey
568-15230-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
568-15230-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
568-15230-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRFE6VP5600HR6
תיאור
RF MOSFET LDMOS 50V NI1230
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF Mosfet 50 V 100 mA 230MHz 25dB 600W NI-1230-4H
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MRFE6VP5600HR6 דגמים
קטגוריה
מתח - בדיקה
50 V
יצרן
NXP USA Inc.
זרם - בדיקה
100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הספק - יציאה
600W
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מתח - נומינלי
130 V
טכנולוגיה
‎LDMOS‎
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורה
כפול
מארז‏ / תיבה
SOT-979A
תדר
230MHz