MRFE6VP6300HR5
מק"ט מוצר של DigiKey
MRFE6VP6300HR5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MRFE6VP6300HR5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MRFE6VP6300HR5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRFE6VP6300HR5
תיאור
RF MOSFET LDMOS 50V NI780
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF Mosfet 50 V 100 mA 230MHz 26.5dB 300W NI-780-4
קטגוריה
מתח - בדיקה
50 V
יצרן
NXP USA Inc.
זרם - בדיקה
100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הספק - יציאה
300W
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מתח - נומינלי
130 V
טכנולוגיה
‎LDMOS‎
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורה
כפול
מארז‏ / תיבה
NI-780-4
תדר
230MHz