A10WAM-P12XMM0-0000
מק"ט מוצר של DigiKey
1907-1655-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A10WAM-P12XMM0-0000
תיאור
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 (10 + 2 כוח) מחבר עגול עם מיקום תקע, פיני זכר גביע הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A10WAM-P12XMM0-0000 דגמים
קטגוריה
חומר המעטה
פליז
יצרן
גימור המעטה
רותניום מעל Electroless Nickel
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
בתפזורת
צבע
שחור, כסף
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP68 - אטים אבק, חסין מים
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
12 (10 + 2 כוח)
דירוג זרם (אמפר)
1A, 5A
גודל מעטה - תחיב
ערך נקוב של המתח
250VAC
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
פתח כבלים
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-51°C ~ 125°C