GK0WAM-P12WMM0-000L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
ODU
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
12 (10 + 2 כוח) מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה גביע הלחמה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
GK0WAM-P12WMM0-000L
מק"ט מוצר של DigiKey
1907-1684-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GK0WAM-P12WMM0-000L
תיאור
CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GK0WAM-P12WMM0-000L דגמים
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
פליז
סדרה
גימור המעטה
רותניום מעל Electroless Nickel
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
צבע
שחור, כסף
סוג מחבר
הגנת חדירות
IP68 - אטים אבק, חסין מים
מספר המיקומים
סיכוך
גודל מעטה - תחיב
דירוג זרם (אמפר)
1A, 5A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
250VAC
מאפיין הרכבה
Bulkhead - אום צד קדמי
טמפרטורת פעולה
-51°C ~ 125°C