BAB1160R500KE
מק"ט מוצר של DigiKey
BAB1160R500KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAB1160R500KE
תיאור
RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 500W
תיאור מפורט
500 mOhms ±10% 500W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גודל / מידה
אורך 6.299‏ אינץ' x‏ רוחב 3.740‏ אינץ' (160.00 מ"מ x‏ 95.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
התנגדות
500 mOhms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
500W