C300KR50E
מק"ט מוצר של DigiKey
C300KR50E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C300KR50E
תיאור
RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 300W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mOhms ±10% 300W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
מקדם טמפרטורה
±400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 400°C
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות (לא כלולות)
התנגדות
500 mOhms
גודל / מידה
קוטר 1.125‏ אינץ' x‏ אורך 8.500‏ אינץ' (215.90‏ מ"מ x‏ 28.58‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
300W