1N5934BRNG | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 1N5934BRNG-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 24V 3W DO41 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 24 V 3 W ±5% חור מעבר DO-41 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1N5934BRNG דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 18.2 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.5 V @ 200 mA |
אריזה סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 200°C |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה חור מעבר |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק DO-41 |
הספק - מקס' 3 W | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 19 Ohms |