1N5953BG
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5953BGOS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5953BG
תיאור
DIODE ZENER 150V 3W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 150 V 3 W ±5% חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 114 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
אקסיאלי
הספק - מקס'
3 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
600 Ohms