MBR10200CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-1018-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR10200CT
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 200V TO-220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
SMC Diode Solutions
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
980 mV @ 5 A