BZX84C10LT3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 11,434
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 10 V 225 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C10LT3
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C10LT3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C10LT3
תיאור
DIODE ZENER 10V 225MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
225 mW