BZX84-C10,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 11,639
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 16,320
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 10 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB