BZX84C18_D87Z פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 170
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 18 V 350 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C18_D87Z
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C18_D87Z-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C18_D87Z
תיאור
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms