BZX84-C18,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
דומים
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 897
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB