BZX84C27LT1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 72,983
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 27 V 225 mW ‎±7% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C27LT1
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C27LT1OSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C27LT1
תיאור
DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C27LT1 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 18.9 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
225 mW