BZX84B5V1-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B5V1-HE3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B5V1-HE3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B5V1-HE3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B5V1-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms