ESD9X3.3ST5G
מק"ט מוצר של DigiKey
ESD9X3.3ST5GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ESD9X3.3ST5GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ESD9X3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD9X3.3ST5G
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10.4V מלחץ9.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-923
מודלים EDA/CAD
ESD9X3.3ST5G דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
102W
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
80pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-923
מתח - פריצה (מינ')
5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.8A (8/20µs)