FDMS86101DC
מק"ט מוצר של DigiKey
FDMS86101DCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FDMS86101DCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FDMS86101DCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FDMS86101DC
תיאור
MOSFET N-CH 100V 14.5A DLCOOL56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 14.5A (Ta), 60A (Tc) 3.2W (Ta), 125W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-PQFN (5×6)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FDMS86101DC דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
44 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3135 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.2W (Ta), 125W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎8-PQFN (5×6)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V