FDMS86200DC
מק"ט מוצר של DigiKey
FDMS86200DCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FDMS86200DCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FDMS86200DCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FDMS86200DC
תיאור
MOSFET N-CH 150V 9.3A DLCOOL56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 9.3A (Ta), 28A (Tc) 3.2W (Ta), 125W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-PQFN (5×6)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
42 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2955 pF @ 75 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.2W (Ta), 125W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎8-PQFN (5×6)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V