FQB33N10LTM
מק"ט מוצר של DigiKey
FQB33N10LTMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQB33N10LTMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQB33N10LTMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQB33N10LTM
תיאור
MOSFET N-CH 100V 33A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 33A (Tc) 3.75W (Ta), 127W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1630 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
3.75W (Ta), 127W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V