STB40NF10LT4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3736-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3736-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3736-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STB40NF10LT4
תיאור
MOSFET N-CH 100V 40A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 40A (Tc) 150W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מודלים EDA/CAD
STB40NF10LT4 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±15V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2300 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
150W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V