FQB47P06TM-AM002 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 5,759
גיליון נתונים
דומים
Renesas Electronics Corporation
קיים במלאי: 892
גיליון נתונים
תעלת P 60 V 47A (Tc) 3.75W (Ta), 160W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-263
FQB47P06TM-AM002
מק"ט מוצר של DigiKey
FQB47P06TM-AM002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FQB47P06TM-AM002CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FQB47P06TM-AM002DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQB47P06TM-AM002
תיאור
MOSFET P-CH 60V 47A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
FQB47P06TM-AM002 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±25V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3600 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.75W (Ta), 160W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V