FQP27P06
מק"ט מוצר של DigiKey
FQP27P06-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQP27P06
תיאור
MOSFET P-CH 60V 27A TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 27A (Tc) 120W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQP27P06 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
43 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±25V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1400 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
120W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V