FSUSB30L10X
מק"ט מוצר של DigiKey
FSUSB30L10XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSUSB30L10X
תיאור
IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB מפסק IC 1 ערוצי ‎10-MicroPak™‎‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSUSB30L10X דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה, יחידה (+V)
3V ~ 4.3V
יצרן
onsemi
רוחב פס ‎-3db‎‏
720MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מאפיינים
ניתוק-לפני-חיבור, USB 2.0‏
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
יישומים
USB
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מעגל מיתוג
DPDT
מארז‏ / תיבה
‎10-UFQFN‏, פדים חשופים
מספר הערוצים
1
מארז ההתקן של הספק
‎10-MicroPak™‎‎
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
10Ohm