FSV10100V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV10100VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV10100VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV10100VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV10100V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 10A הרכבה משטחית TO-277-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSV10100V דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
22.94 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
60 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
796pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-277-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
670 mV @ 10 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA