V10P10-M3/86A
מק"ט מוצר של DigiKey
V10P10-M3/86AGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V10P10-M3/86AGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V10P10-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V10P10-M3/86A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 10A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V10P10-M3/86A דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 10 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-277A (SMPC)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A