FSV15100V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV15100VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV15100VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV15100VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV15100V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 15A הרכבה משטחית TO-277-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSV15100V דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 100 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 15 A