FSV20100V
מק"ט מוצר של DigiKey
FSV20100VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FSV20100VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FSV20100VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FSV20100V
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2773
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 20A הרכבה משטחית TO-277-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FSV20100V דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 100 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 20 A