MM3Z10VT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 1,558
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 65
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
MM3Z10VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z10VT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z10VT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z10VT1G
תיאור
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MM3Z10VT1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms