MM3Z3V3B
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z3V3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z3V3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z3V3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z3V3B
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM3Z3V3B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
4.5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
89 Ohms