MM3Z4V3ST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z4V3ST1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z4V3ST1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z4V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z4V3ST1G
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 300 mW ±3% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
MM3Z4V3ST1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±3%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms