MM3Z4V3ST1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 44 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 300 mW ±3% הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MM3Z4V3ST1G דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 3 µA @ 1 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±3% | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
הספק - מקס' 300 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 90 Ohms |