MM3Z8V2T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM3Z8V2T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM3Z8V2T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM3Z8V2T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM3Z8V2T1G
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
MM3Z8V2T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms